Ad

EnglishFrenchSpanish
ApkOnline Logo

ApkOnline favicon

Radio IBC Download

Download Radio IBC APK

Radio IBC

The official app & game

Distributed by ApkOnline

 

SCREENSHOTS

Ad


DESCRIPTION

Run this app named Radio IBC or download it using ApkOnline. You can do it using our Android online emulator.

Radio IBC ju ofron t dgjoni nj larmi zhanresh muzikore me an t internetit n t gjith botn.

I thjesht, efient, i shpejt, pa reklama dhe pa pages, me muzik t prshtatshme pr t gjitha moshat.

* Nevojitet lidhje stabl n internet pr t prdorur aplikacionin.


Mundsuar nga IBC-Telecom.
Kontakt: developer@ibc.al
Rreth nesh: www.ibc.al

Dgjim t kndshm!
Run or download Radio IBC using our android online emulator from ApkOnline.net

ADDITIONAL INFORMATION:

Developer: Amarildo Gjeçaj

Genre: Music & Audio

App version: 1.0

App size: 3.6M

Comments:

Radioja me muziken ma te bukur e ma te perzgjedhun per tana moshat.