Ad

EnglishFrenchSpanish
ApkOnline Logo

ApkOnline favicon

MR LIGHT Download

Download MR LIGHT APK

MR LIGHT

The official app & game

Distributed by ApkOnline

 

SCREENSHOTS

Ad


DESCRIPTION

Run this app named MR LIGHT or download it using ApkOnline. You can do it using our Android online emulator.

Mr.Light u krijua n maj t 2019-s dhe n vitin 2020 u b pjes e grupit R&M. Ne synojm t prmirsoj cilsin tuaj t jetess duke ju ofruar ndriim modern, cilsor dhe ekonomik. Mnyra se si jetojm, si sillemi dhe si i prdorim shtpit tona mund t ket ndryshuar gjat 30 viteve t fundit, por gjithsesi shtpia mbetet streha ku thurim ndrrat, krijojm kujtimet dhe gjejm qetsi.
Ne jemi t prkushtuar maksimalisht q biznesi yn t jet i qndrueshm, n mnyr q t ndihmojm klientt tan t bjn zgjedhje miqsore pr planetin n shtpit e tyre.
Run or download MR LIGHT using our android online emulator from ApkOnline.net

ADDITIONAL INFORMATION:

Developer: R&M Group

Genre: Shopping

App version: 1.0

App size: 4.1M

Recent changes: MR. LIGHT - FLASH & BRIGHT