Ad

EnglishFrenchSpanish
ApkOnline Logo

ApkOnline favicon

Mëso Greqisht Download

Download Mëso Greqisht APK

Mëso Greqisht

The official app & game

Distributed by ApkOnline

 

SCREENSHOTS

Ad


DESCRIPTION

iPhone app Mëso Greqisht download it using ApkOnline.

Mso Greqisht sht nj aplikacion falas q ju lejon t msoni greqisht shpejt dhe me efikasitet.

- Praktikoni leximin, t folurit, t dgjuarit dhe t shkruarit. Aplikacioni gjithashtu ofron aftsin pr t dgjuar fjalin me z nga grekfolsit.

Msoni fjal nga t gjitha kategorit themelore q ju nevojiten pr t komunikuar lirshm n do situat ku ndodheni.

- Alfabeti, numrat, ditt, muajt, stint ...

Msoni shkronjat e alfabetit grek dhe si t shkruani numra n italisht, ditt e javs, muajt dhe stint ...

- Fjali dhe biseda t ndryshme

Aplikacioni prfshin prshndetje t prditshme, komunikim me antart e familjes n shtpi, pyetje rreth ngrnies n kuzhin dhe mnyrn se si t shprehni ndjenjat tuaja ndaj t dashurve.

Komunikoni lirshm me kolegt ose shefin.

Fitoni aftsin pr t komunikuar me shokt e klass dhe msuesit n shkoll dhe t bni pyetje n lidhje me msimet.

Kur udhtoni, do t msoni t pyesni pr drejtimet dhe vendet q doni ti vizitoni. Ju gjithashtu mund t gjeni fjali n lidhje me restorantin dhe hotelin, si t porosisni ushqim, ose t prenotoni nj dhom hoteli dhe t bni pagesa.

Ju do t msoni se si t krkoni ndihm mjeksore kur shkoni n spital.

Shprehje n lidhje me sportet, blerjet n dyqane dhe m shum.

- Gramatika

Ju do t msoni prdorimin e emrave, mbiemrave, ndajfoljeve, paskajoreve dhe shum rregullave t tjera gramatikore n fjali nga shembujt e ndryshm n aplikacion.

- Ilustrime me foto

Nj nga mnyrat m efektive pr t mbajtur fjalt n mend sht ti msoni ato nga figurat. Aplikacioni ju jep kt mundsi ku mund t gjeni fjal q ilustrohen me fotografi

-Teste

Testoni njohurit tuaja nga lloje t ndryshme t testeve t ofruara nga aplikacioni si: P.sh. kombinimi i fjalve me t njjtin kuptim, gjetja e prgjigjes s sakt nga foto, prkthimi i fjals ose fjalis, dgjimi i fjalis dhe m pas shkrimi i saj, shqiptimi i fjalis q shfaqet dhe t tjera.

- Sfidoni miqt

Krijoni nj sfid dhe drgoni ID-n mikut tuaj q ai do ta prdor pr tju gjetur dhe pr tu lidhur me ju. Krijoni kuize me pyetje dhe prgjigje brenda sfidave dhe sfidoni njri-tjetrin ose komunikoni me njri-tjetrin n grupe.

-Disa nga kategorit q mund t gjeni n aplikacion jan:

- Alfabeti,

- Gramatika,

- Numrat,

- Fjal dhe fjali t prditshme,

- Ditt e javs, muajt, stint,

- N shtpi,

- N pun,

- N udhtim,

- N restorant,

- Spital,

- N dyqan,

- Pr sportin,

- Ndjenjat,

- Biseda t ndryshme dhe t tjera.,
Get it from Apple Store

Download Mëso Greqisht from ApkOnline.net

ADDITIONAL INFORMATION:

Developer: Besart Haxhidema


Try Mëso Greqisht online

Try it online before its download. Use our platform UptoPlay for trying online any Android application or game.


APK Downloads

 • Top »

 • Hot »

 • 1
  Subway Surfers
  Subway Surfers
  DASH as fast as you can! DODGE the
  oncoming trains! Help Jake, Tricky &
  Fresh escape from the grumpy Inspector
  and his dog. Grind trains with your cool
  cr...
  Download APK
 • 2
  Geometry Dash Lite
  Geometry Dash Lite
  Jump and fly your way through danger
  in this rhythm-based action platformer!
  Prepare for a near impossible challenge
  in the world of Geometry Dash. Push your
  ...
  Download APK
 • 3
  8 Ball Pool
  8 Ball Pool
  Do you want to play in the world of
  pool games? 8 Ball Pool is an addictive
  challenging game based on real 3D pool
  games, where you will challenge your
  friend...
  Download APK
 • 4
  Retro Bowl
  Retro Bowl
  Retro Bowl is the perfect game for the
  armchair quarterback to finally prove a
  point. Presented in a glorious retro
  style, the game has simple roster
  manageme...
  Download APK
 • 5
  Race Master 3D - Car Racing
  Race Master 3D - Car Racing
  Race Master 3D Fast, furious and
  super-fun racing Keep your finger to
  the floor and be ready for absolutely
  anything in this ridiculously
  entertaining mobil...
  Download APK
 • 6
  Weapon Craft Run
  Weapon Craft Run
  Shoot the obstacles&doors, Collect
  the chargers which you load, Upgrade
  your gun and evolve! Get it from Google
  Play . Run or download Weapon Craft Run ...
  Download APK
 • 7
  Stumble Guys
  Stumble Guys
  Stumble Guys is a massive multiplayer
  party knockout game with up to 32
  players online. Join round after round
  of escalating chaos to stumble through
  differen...
  Download APK
 • 8
  Monster Hunter Now
  Monster Hunter Now
  The thrill of the hunt is calling. Get
  outside and embark on a global quest to
  track down and hunt some of the most
  formidable monsters from the Monster
  Hunte...
  Download APK
 • 9
  Bowmasters
  Bowmasters
  A brand new version of the
  world-famous multiplayer game with
  bowmen a hotsy-totsy aim and shoot game
  Bowmasters has in store for you: 60+
  INSANE CHARACTERS f...
  Download APK
 • 10
  Dragonheir: Silent Gods
  Dragonheir: Silent Gods
  Dragonheir: Silent Gods is an
  open-world high-fantasy RPG that puts
  you in control of over 200 heroes. In
  the multiversal adventure, you'll
  experience str...
  Download APK
 • 11
  Avatar World: City Life
  Avatar World: City Life
  Welcome to Avatar World, the most
  innovative role-playing game of 2023.
  Explore and experience a fun and super
  cute world, full of incredible
  locations, towns...
  Download APK
 • More »