EnglishFrenchSpanish
ApkOnline Logo

ApkOnline favicon

BENU aplikace Download

Download BENU aplikace APK

BENU aplikace

The official app & game

Distributed by ApkOnline

 

SCREENSHOTS

Ad


DESCRIPTION

Run this app named BENU aplikace or download it using ApkOnline. You can do it using our Android online emulator.

Mjte nae lkrny i e-shop benu.cz vdy po ruce. Dky BENU aplikaci je to snadn.

V na aplikaci vdy najdete nejbli BENU Lkrnu vetn informac o jej otevrac dob a odbornch slubch, kter nabz. Stejn snadno si ve vybran lkrn zarezervujete lky pedepsan eReceptem. Aplikace vs navc sama informuje, e jsou vmi rezervovan lky pedepsan eReceptem pipraveny k vyzvednut. Dky Zprvm z BENU nepijdete o dnou aktualitu ze svta lkren BENU a v naem Lkovm kalendi si snadno nastavte upozornn na uvn vech vaich lk.

Potebujete si ovit lkov interakce, rychle se poradit s odbornkem, nebo nco podit v BENU e-shopu? V aplikaci sta jeden klik.

Jednodue si sthnte BENU aplikaci a vechny tyto funkce mte ihned k dispozici, pro jejich vyuit se nen teba dle pihlaovat.

To pitom nen ve. BENU aplikace toho um jet vce. Propojte si aplikaci s tem BENU PLUS, zaregistrujte a pihlaste se a budete moci erpat vechny vhody aplikace. K propojen aplikace s tem BENU PLUS sta jen zadat slo va karty BENU PLUS. Tu vm dokonce meme vytvoit pmo v aplikaci. Dky tomuto jednoduchmu kroku ihned zskte pehled o potu nasbranch bod, nevyerpanch BENU slevovch poukzkch i odmnch, kter mete v kad BENU Lkrn ihned vyut. Neunikne vm ani dn exkluzivn nabdka.

Sthnte si BENU aplikaci a vai BENU lkrnu i v et BENU PLUS mte snadno a pehledn po ruce.
Run or download BENU aplikace using our android online emulator from ApkOnline.net

ADDITIONAL INFORMATION:

Developer: BENU ČR s.r.o.

Genre: Medical

App version: 1.4.3

App size: 43M

Recent changes: Drobné úpravy

Comments:

Je to tak primitivní, až je to nepoužitelné. Po zadání rezervace eReceptu není později nikde v aplikaci vidět seznam všech takto zadaných rezervací (tedy něco jako „odeslaná pošta“ v emailových systémech). A z toho důvodu ani není vidět stav v jakém se rezervace eReceptu nachází. To dělá největší problém v případě, že není v možnostech lékárny požadovaný lék sehnat (nikde a nijak). V tomto případě by měla moji rezervaci stornovat a tím i „uvolnit“ eRecept pro to, abych ho mohl zkusit uplatnit v jiných lékárnách. Ale jestli k tomu již došlo se v této aplikaci bohužel nikdy nijak nedozvím. Takže nezbývá, než jim zkusit klasicky telefonovat a až se konečně dovolám, tak se s nimi nějak domluvit. A dále mi tam chybí možnost (kterou již dávno běžně umožňuje většina eShopů) pro případ, kdy na receptu je více, než jedna položka. V tomto případě bych potřeboval mít možnost zadat, jestli požaduji dodání celého receptu naráz nebo po jednotlivých položkách (v případě, kdy dodání jedné z položek bude trvat déle, než u těch ostatních). A nakonec ještě detail (vzhledem k předchozím nedostatkům) – všechny dnešní kvalitní aplikace by měly podporovat i tzv. „tmavý“ režim zobrazení (tedy světlý text na tmavém pozadí), který je dle mého názoru i šetrnější pro oči.

Kdybych mohl, dam nula hvezdicek. Dvakrat jsem v aplikaci vytvoril rezervaci eReceptu, ani jednou jsem leky nedostal. Reseni dle infolinky? Zkuste to na internetu...

Nejde se přihlásit, protože prý u účtu nemám vedené tel. Číslo, což není pravda.

Funguje jak má, okomentované použité knihovny. Velmi dobrá aplikace.

Když jsem při zřízení karty v lékárně nezadal žádný email - prý jde o nepovinný udaj, tak se do aplikace asi vůbec nepřihlásim..'

Ad


Ad